O nas

Restauracja

Espléndidos

Witajcie!

Esplandidos po hiszpańsku znaczy wspaniały! Dokładnie taki wydał nam się ten kraj podczas naszej pierwszej podróży do Hiszpanii. Potem były kolejne, do innych państw otaczających Morze Śródziemne, które tylko pogłębiały miłość m.in. do niezwykłej kuchni. Każda z podróży przynosiła nowe doświadczenia, ale też kolejnych przyjaciół. To właśnie oni stanowią dziś naszą armię regionalnych dostawców oryginalnych produktów. One z kolei są fundamentem tego miejsca – wierzymy, że najwyższą jakość można uzyskać tylko dzięki oryginalnym, śródziemnomorskim produktom.

Pomysł na restaurację przyszedł z czasem – na początku to miał być blog, potem książka kucharska, w końcu znaleźliśmy niezwykłe miejsce, zatrudniliśmy profesjonalny zespół i tak powstało Esplendidos.

Nie zmieniło się jedno – nasza miłość do krajów Morza Śródziemnego i tamtejszej kuchni!

Elegancka

Restauracja Hiszpańska

Esplendidos łączy w sobie dwie przestrzenie. Na parterze dysponuje luksusowo wyposażoną salą, w której może zmieścić się nawet 50 osób. Łatwa do dowolnej aranżacji przestrzeń pozwala przygotować w tym miejscu zarówno ekskluzywny event dla kadry zarządzającej, okolicznościowe spotkanie dla pracowników, jak i rodzinną imprezę w gronie najbliższych.

Gdynia Orłowo

IDEALNE POŁOŻENIE

Esplendidos mieści się w najbardziej malowniczym miejscu Gdyni – słynnym w całej Polsce Orłowie. Do urokliwego mola, jedynego w swoim rodzaju klifu i przepięknej plaży można dojść w kwadrans. Wspólny spacer może być jednym z niezapomnianych elementów eventu.

Fot. FotografOrlowo.pl

Niezwykły klimat

Casualowe Patio

Według wielu to najpiękniejsze miejsce w Orłowie. Przestrzeń stworzona z miłości do kuchni, zainspirowana niezwykłymi meblami. Firma Riviera Maison to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Ceniona za niepowtarzalne wzornictwo, ale również za skrupulatność w doborze materiałów i dbałość wykonania. Wszystkie meble w patio pochodzą właśnie z tej firmy i zostały specjalnie dobrane do tego miejsca. Dzięki temu tworzą niezwykły klimat – połączenia nadmorskiej, wakacyjnej spontaniczności i niezobowiązującego, a jednak najwyższej jakości luksusu.

Fot. FotografOrlowo.pl

Wydzielona

Przestrzeń klubowa

Poziom -1 to wydzielona i możliwa do odizolowania od innych gości przestrzeń klubowa. Wyposażona w scenę, urządzenia multimedialne, stoliki, a nawet osobny bar może być miejscem zarówno ekskluzywnego eventu, spotkania przyjaciół, wspólnego świętowania, czy nawet transmisji wydarzeń sportowych.
Ten poziom restauracji połączony jest bezpośrednio z podziemnym parkingiem, co pozwala wyjątkowym Gościom dotrzeć do restauracji i z niej wyjechać w sposób niezauważony.

Idealne położenie

Najbardziej malownicze miejsce Gdyni – słynne w całej Polsce Orłowo

Miejsca do parkowania

W pobliżu znajdują się 3 parkingi

Przejście VIP

Możliwość przejścia przez podziemny parking bezpośrednio do restauracji

Przestrzeń klubowa

W pełni wyposażona scena w przestrzeni klubowej

Palarnia cygar

Wydzielona przestrzeń do wypalania wysokiej jakości cygar

Opieka sommeliera

Pomoc doboru wina do posiłku, okazji a także budżetu imprezy

Organizacja imprez

Możliwość organizacji imprezy firmowej, eventu, spotkań okolicznościowych, uroczystości rodzinnych itp.

Wynajem przestrzeni

Podziemny parking, a także dziedziniec przy panoramicznych oknach mogą być wykorzystane do celów marketingowych (np. ekspozycji produktów)

Visit our Tripadvisor profile
pl_PLPL
en_USEN pl_PLPL